O firmie
Jesteśmy bardzo podekscytowani, mając sposobność pomóc osobom poszukującym pracy w jej znalezieniu. Poszukiwanie pracy nie jest łatwym zadaniem, jednak z nami jest to o wiele łatwiejsze.
about usabout us
Krótko mówiąc
Resumaker.pl zmienia sposób pisania CV. Stworzyliśmy wygodny i przyjazny dla użytkownika system, który pomoże stworzyć CV w ciągu kilku minut.

Z biegiem lat przejrzeliśmy ogromną liczbę życiorysów i zauważyliśmy, że w większości przypadków kandydaci nie piszą ich poprawnie — głównie pod względem projektu, struktury i treści. Zdaliśmy sobie sprawę, że zanim pomożemy naszym klientom znaleźć odpowiednich ludzi do pracy w ich firmach, powinniśmy zainwestować w pomoc osobom poszukującym pracy w tworzeniu poprawnych CV, które wywarłyby mocne wrażenie na rekrutujących. Codziennie udzielaliśmy wskazówek, jak poprawnie napisać CV. Jest to istotny element podczas poszukiwania pracy, ponieważ pracodawcy otrzymują setki CV na każde dostępne stanowisko, co powoduje, że muszą szybko je weryfikować (średnio około 5 sekund na CV). W rezultacie większość kandydatów nie przechodzi wstępnej selekcji.

Z tego powodu uruchomiliśmy Resumaker.pl. Naszą misją jest ułatwienie poszukiwania pracy. Dzięki wieloletnim badaniom, doświadczeniu w zakresie zarządzania kadrami i najnowocześniejszej technologii stworzyliśmy platformę, która pozwoli użytkownikom wyróżnić się na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. 

Z naszą pomocą wiele osób poszukujących pracy znalazło kolejną szansę na karierę wśród najlepszych pracodawców, takich jak: Apple, Starbucks, Hilton, Walmart, UPS i wielu innych.