Wznów na przykład - autor treści

CV na przykład autora treści, najbardziej wszechstronny przewodnik po pisaniu CV autora treści, z pomocą przykładów i wskazówek napisanych przez ekspertów ds. Rekrutacji możesz stworzyć imponujące CV w 5 minut i już dziś znajdziesz pracę!

/assets/seo/images/example.jpg
/assets/seo/images/example.jpg

Poniższy poradnik zawiera przykłady i wskazówki, jak napisać CV dostosowane do aktualnego rynku, które pomogą Ci znaleźć następną pracę.Możesz skorzystać z poniższych wskazówek przeznaczonych dla autorów treści, napisać dla siebie imponujące CV w kilka minut i zacząć szukać pracę dzisiaj.


Istnieją miliony firm i stron internetowych i wszystkie potrzebują dobrych autorów treści, aby tworzyć atrakcyjne i przydatne artykuły. Twórcy treści tworzą oryginalną treść, która zaprasza użytkowników do dostępu do witryny i korzystania z produktu. Większość czynności, które autorzy treści obejmują: prowadzenie badań, przedstawianie zwięzłych i ciekawych faktów, przyswajanie linków, komunikowanie się z klientami, wykonywanie wytycznych redakcyjnych i dostosowywanie pracy do wymagań klienta.

Nikt nie jest doskonały, ale spójrzmy prawdzie w oczy: jeśli istnieje CV, które może się przede wszystkim wyróżniać, bądź oryginalny i nieskazitelnie zaprojektowany, należy do Ciebie. Jako wirtualne przesłuchanie, które jednocześnie prezentuje i opowiada o twoich najlepszych umiejętnościach pisarskich, twoje CV może otwierać lub zamykać drzwi szybciej niż w przypadku kandydatów w innych zawodach.

W większości dzisiejsze prace autorów treści są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy tworzą materiały pisemne do użytku online. Często, w zależności od wymagań stylu i treści, którymi kieruje się pracodawca. Ich pisanie ma na celu oświecenie, przekonywanie, zaangażowanie lub interakcję z czytelnikami w jasny i aktywny sposób. Mają strategiczną i analityczną zdolność dopasowywania treści do konkretnych odbiorców, aby osiągnąć jasno określone cele.

Osoby zainteresowane karierą autorów treści muszą wykazać się w swoim CV doskonałymi umiejętnościami pisania, kreatywnością, umiejętnościami technicznymi, umiejętnością wykonywania instrukcji klienta oraz wiedzą na temat sieci społecznościowych.

W kilka minut nauczymy Cię jak:

Korzystając z naszych przykładowych szablonów CV i projektów, pomożemy Ci napisać najlepsze CV i znaleźć wymarzoną pracę, o której zawsze marzyłeś.

a więc zacznijmy!

 • Pisanie wstępu :

Praca w zakresie pisania treści obejmuje prawie wszystkie branże, często na stanowiskach związanych z marketingiem lub informacją techniczną. Ci specjaliści mogą tworzyć wszelkiego rodzaju treści cyfrowe dla organizacji pracodawców lub niezależnych klientów: artykuły, blogi, posty w mediach społecznościowych, strony internetowe, treści SEO , biuletyny, komunikaty korporacyjne, raporty, witryny e-commerce i inne.

Wprowadzenie to miejsce, w którym możesz pokazać, że możesz to wszystko zrobić, we wstępie świeci twoja tożsamość zawodowa i osobista. Nie bój się sprzedawać siebie w najbardziej oryginalny, autentyczny i imponujący sposób. Nie więcej niż kilka linijek przedstaw się zwięźle, bardziej niż osiągnięcia i umiejętności dla pracodawców ważne jest, aby wiedzieć, kim jesteś, jaki jest twój styl i co reprezentujesz.

Wszystko, czego nauczyłeś się i ćwiczyłeś na swojej drodze do zostania dobrymi pisarzami treści, posłuży Ci do napisania CV, które wyróżni Cię spośród innych. Twoja wyjątkowość i oryginalne pismo to twoja najlepsza amunicja.

 • Doświadczenie zawodowe :

Wyszczególniaj prace lub projekty związane z twoją historią jako autorzy treści od ostatniej pracy do pierwszej.

Jeśli masz doświadczenie w pracy jako wynajęty lub niezależny pisarz / redaktor treści, podaj to i opisz w punktach rodzaj treści, w których się specjalizujesz. Czy napisałeś instrukcje obsługi urządzeń? Wskaż, że zajmowałeś się pisaniem technicznym. Czy pisałeś treści na strony internetowe? Oznacza to, że jesteście twórcami treści cyfrowych. Jeśli praca pisemna wymagała dodatkowych umiejętności, takich jak wiedza techniczna w określonej dziedzinie lub SEO - CV edytora treści musi to zawierać, zwłaszcza są to umiejętności, które są odpowiednie do pracy, o którą się aktualnie ubiegasz.
Skoncentruj się na metrykach i wynikach, gdy tylko jest to możliwe. Czy wpłynął na ruch w witrynie lub przychody? Czy czytelnicy zostali przekonani lub pod wpływem wezwania do działania? Większość autorów treści ma tę zaletę, że potrafią określić ilościowo swoje sukcesy. Zawsze, gdy uda Ci się ustalić swoje osiągnięcia zawodowe, Twoje CV będzie bogatsze i bardziej profesjonalne.

 • Umiejętności:

Znakomite CV autorów treści powinno zawierać szereg technicznych i „humanitarnych” środków finansowych, których pracodawcy będą szukać u kandydatów:

 • Zaawansowane umiejętności pisania
 • Umiejętność zarządzania czasem i dotrzymywania terminów
 • redagowanie
 • Wiedza w mediach społecznościowych
 • Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek  (SEO)
 • Portale społecznościowe
 • badania rynku
 • Tworzenie treści
 • Zarządzanie klientami
 • Pisanie marketingowe

Jeśli posiadasz dodatkowe umiejętności, które mogą pomóc Ci w zatrudnieniu, bardzo ważne jest, aby wspomnieć o nich w swoim CV. Na przykład: opanowanie kilku języków to duża zaleta w większości obszarów zatrudnienia, ale w szczególności w dziedzinie pisania. Wiedza i doświadczenie w pisaniu w językach innych niż hebrajski (angielski, arabski, rosyjski itp.) są istotną zaletą dla niektórych firm, które obsługują odbiorców niekoniecznie mówiących po hebrajsku, takich jak: nowi imigranci, osoby starsze i nie tylko . Innym przykładem jest pisanie techniczne, które czasami wymaga pełnej znajomości języków obcych, a zwłaszcza angielskiego.

 • Edukacja:

Wraz z ustanowieniem i rozwojem tej dziedziny umiejętności związane z zawodem stają się bardziej wyrafinowane, obejmując więcej warstw i nieprofesjonalną specjalizację w regulowanych instytucjach akademickich, więc w rzeczywistości większość nauki odbywa się podczas samej pracy.

Jednak wielu pracodawców będzie preferować kandydatów z jak najbardziej odpowiednim i bogatym wykształceniem i historią zatrudnienia. Jeśli oprócz umiejętności twórczego pisania i świetnych pomysłów jesteś również licencjatem hebrajskiego w języku lub uczęszczałeś na różne kursy (kreatywne pisanie, tłumaczenie, redagowanie), nie zapomnij o szczegółach i podkreśl to w swoim CV.
A więc o twoich umiejętnościach uczenia się w dziedzinie technicznej. Pokaż, że nadążasz za stale rozwijającą się dziedziną treści cyfrowych i wyróżnij w tej sekcji wszystkie odpowiednie kursy, które ukończyłeś w tej dziedzinie:

 • Prasa słowna
 • Google Analytics
 • SEO
 • Reklamy na Facebooku
 • Media społecznościowe

Nie przegap żadnej okazji, która może wyróżnić Twoje CV na tle konkurencji.

 • Projekt:

Nie musisz ponownie wspominać, że jest to CV profesjonalnych autorów treści, oczekuje się, że pokażesz interesujący i innowacyjny aspekt wizualny, który przede wszystkim podkreśli Twoje treści. Twoja praca musi wyglądać dobrze, tak jak jest dobrze sformułowana.
Oczywiście obowiązują tutaj te same zasady, które obowiązują we wszystkich życiorysach: odstępy, proporcje, sformułowania i balans, aby CV było łatwe i przyjemne w lekturze. Jednak dzięki przyjemnościom związanym z wykonywaniem zawodu masz prawo zaprojektować stylowe CV, które oddaje jakość Twoich treści: przyciągające wzrok, ale pozbawione sztuczek, nienagannie zaaranżowane, kolorowe i eleganckie.

Nie ma jednak potrzeby zaczynać wszystkiego od zera, wybierając jeden z naszych szablonów projektów , uzyskasz dokładnie taki efekt, jakiego szukasz i stworzysz świetne CV, które bez wątpienia będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

 • Podsumowując, kluczowe punkty i jak wyróżnić swoje CV?

Twórcy treści mają różne kształty i rozmiary, od freelancerów lub pracowników, blogerów, autorów treści cyfrowych po sieci społecznościowe, artykuły, pisanie techniczne lub SEO .

Pisanie treści to sztuka tworzenia treści. Za każdym słowem, znakiem i zdaniem kryje się konkretna intencja. Może to być intencja edukowania, informowania, a nawet rozrywki, najważniejsze jest to, aby treść korespondowała z głosem marki, a pisanie było płynne, przyjemne, płynne i interesujące, a jednocześnie pasowało do celów biznesowych i marketingowych marki strategia.
Życiorysy autorów treści powinny jasno przedstawiać zdolność kandydatów do tworzenia interesujących i fascynujących tekstów, które zmotywują użytkowników do działania. Twoje CV powinno zwracać uwagę na Twoje umiejętności pisania, kreatywność, umiejętności badawcze i zaangażowanie w pisanie oryginalnych i wciągających treści. Ważne jest, aby podkreślić swoje umiejętności obsługi komputera, a także znajomość platform mediów społecznościowych.

Branża pisania treści ceni zarówno kreatywność, jak i strategię. Przedstawienie swojej wiedzy i doświadczenia w różnych stylach pisania może lepiej zaprezentować Cię jako autorów treści.
Bardzo ważną zaletą jest również wykazanie umiejętności komunikowania się i radzenia sobie z klientami. Oczywiście niezwykle ważna jest oryginalna i kreatywna treść, ale nie jest ona wykonywana zgodnie z oczekiwaniami i celami klienta. Ponadto, biorąc pod uwagę fakt, że większość autorów treści jest samozatrudniona i pracuje w domu, wskazane jest przedstawienie dedykowanego podejścia i silnych umiejętności zarządzania czasem.

Oprócz zwykłego wymogu przesłania CV, Twój potencjalny pracodawca prawdopodobnie będzie chciał być pod wrażeniem napisanych przez Ciebie tekstów lub zleci Ci zadanie pisania, aby uzyskać namacalne wyobrażenie o Twoich umiejętnościach zawodowych jako pisarza (Czy piszesz bez błędów ortograficznych? Czy poprawnie używasz interpunkcji? Twój styl pisania (na jakim etapie językowym piszesz? Czy pismo płynne i przyjemne w czytaniu? Czy jest odpowiednie dla grupy docelowej, do której skierowany jest biznes?).
 

To tylko niektóre z punktów, które sprawią, że Twoje CV będzie wyróżniać się na tle innych - za pomocą naszego narzędzia do pisania CV na resumake.co.il możesz łatwo i szybko utworzyć CV i zostać zaakceptowanym przez wiodące firmy w rynek.

Gotowe do użycia szablony, które pomogą Twojemu CV wyróżnić się wśród rekruterów
Wypróbuj teraz profesjonalny kreator CV. Rozpocznij za darmo