Wznów na przykład - Berman

Berman Resume for Sample, najbardziej wszechstronny przewodnik po pisaniu CV Bermana, z pomocą przykładów i wskazówek napisanych przez ekspertów ds. Rekrutacji możesz stworzyć imponujące CV w 5 minut i już dziś znajdziesz pracę!

/assets/seo/images/example.jpg
/assets/seo/images/example.jpg

Poniższy poradnik zawiera przykłady i wskazówki, jak napisać CV dostosowane do aktualnego rynku, które pomogą Ci znaleźć następną pracę.Możesz skorzystać z poniższych wskazówek dla barmanów, napisać dla siebie imponujące CV w kilka minut i już dziś rozpocząć poszukiwania pracy .


Tworzenie zwycięskiego CV jest jak robienie idealnego koktajlu – musisz połączyć w równym stopniu sztukę i naukę. Życiorysy barmanów powinny być tak wyczerpujące, jak obowiązki zawodowe – powinny prezentować Twoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, a także urzekającą osobowość i umiejętność dubbingowania ludzi oraz sprawić, że będą mieli uśmiechnięte doświadczenie i błyskotliwe oczy.
Tak jak w przypadku koktajlu, wszystkie te składniki trzeba dobrze wymieszać przed podaniem ich klientowi, w tym przypadku potencjalnemu pracodawcy.

Czego pracodawcy szukają u kandydatów do pracy na barmanów? Przede wszystkim miłość do alkoholu i orientacja w nim są bardzo ważne, ponieważ wielu klientów zadaje pytania i prosi o rekomendację drinków zgodnie ze swoimi upodobaniami i osobistym gustem. Po drugie, ponieważ jedną z ról barmanów jest utrzymywanie lekkiej i wesołej atmosfery, muszą być towarzyscy, uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni, z poczuciem służby, charyzmą i urokiem osobistym (zwłaszcza jeśli chcesz cieszyć się szczególnie hojnymi kaznodziejami).

W kilka minut nauczymy Cię jak:

Korzystając z naszych przykładowych szablonów CV i projektów , pomożemy Ci napisać najlepsze CV i znaleźć wymarzoną pracę, o której zawsze marzyłeś.

a więc zacznijmy!..

  • Pisanie wstępu:

W roli barmana dużą rolę odgrywa osobowość. Niektórzy klienci lubią poznawać swoich barmanów i rozmawiać z nimi do późnych godzin nocnych. W tej sekcji masz okazję zilustrować swoją osobowość i styl za barem.

Pracownicy restauracji funkcjonują w intensywnym środowisku i pod presją czasu. Oto Twoja szansa, aby wyjaśnić, jak będziesz pasować i jaki profesjonalny styl wniesiesz do lady. Większość sekcji życiorysu zawiera najważniejsze informacje — przeszłe miejsca pracy, szkoły i umiejętności. Wprowadzenie to Twoja okazja, aby przywołać odrobinę osobowości.
W dwóch lub trzech zdaniach powinieneś opisać swój największy sukces. Czy opracowałeś napój, który stał się ulubionym napojem house lub zwiększył liczbę klientów, którzy weszli do baru? Użyj mocnych słów, aby wyjaśnić, w jaki sposób zachęcasz klientów do zamówienia kolejnego kieliszka lub wyjaśnić, jak zachowujesz spokój i obojętność, gdy masz do czynienia z dziesiątkami klientów jednocześnie w godzinach szczytu weekendu.

We wstępie wspomnij o swoich cechach, które wyróżniają się jako barmani, takich jak uprzejmość, obsługa, umiejętności marketingowe, silne pragnienie integracji z życiem nocnym i nie tylko. Wszystko to pomoże pracodawcy rozpoznać Twoje korzyści i zachęci do umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

  • Doświadczenie zawodowe:

Barmani muszą opisać, w jaki sposób wykazują zaangażowanie wobec klientów i mają doskonałą obsługę w swoim CV. Powinni opisać, w jaki sposób sprawili, że goście czuli się mile widziani oraz w jaki sposób wykorzystali swoją wiedzę w dziedzinie napojów i miksologii, aby polecać napoje klientom i zwiększać dzienną sprzedaż. Powinni również opisać znaczenie podawania alkoholu gościom.

Twoja historia zatrudnienia to miejsce, w którym możesz w pełni wykorzystać swoje doświadczenie i umiejętności. Każda praca w restauracji, gościnność lub usługa, dla której pracowałeś, ma znaczenie dla CV i powinna zostać uwzględniona w sekcji dotyczącej Twojego doświadczenia zawodowego. Takie prace świadczą o Twojej zdolności do zadowolenia klientów, zrozumienia ich potrzeb, zwiększenia sprzedaży i funkcjonowania pod presją i zmęczeniem. Oczywiście, jeśli masz doświadczenie jako barmani, rozwiń to. Na przykład, jakie były wymagania wykraczające poza twoją rolę jako barmanów, czy musiałeś realizować cele sprzedażowe, czy wydawałeś również dania, czy zapewniałeś bezpośrednią obsługę klientom (a może pracowałeś tylko z kelnerami) i tym podobne.

To Twoja szansa, aby pokazać w szczegółach, co możesz zrobić i dlaczego pracodawcy powinni Cię zatrudnić. Twoja historia zatrudnienia to książka o twoich osiągnięciach i rozwoju kariery, a nie lista obowiązków w pracy.

Doświadczenie zawodowe powinno jasno wykazywać zdolność do nadzorowania pracy oraz operacji i procedur związanych z zarządzaniem. Wyjaśnij, w jaki sposób możesz zmaksymalizować wydajność, zminimalizować koszty, zwiększyć przychody i osiągnąć satysfakcję klienta. Skoncentruj się na pisaniu skoncentrowanych i odpowiednich sekcji, w których przedstawiasz swoje główne osiągnięcia i atrybuty istotne dla branży restauracyjnej. Twoje CV powinno prezentować Twoje zaangażowanie w satysfakcję klienta i umiejętność rozwiązywania problemów, jeśli to konieczne.

  • Umiejętności:

Wielu pracodawców od dawna zrozumiało, że wykwalifikowani i utalentowani pracownicy są atutem ich firmy, nawet jeśli nie zdobyli oni odpowiedniego wykształcenia lub nie mieli czasu na rzeczywiste doświadczenie pracy w tej dziedzinie. Jak wspomniano, wielu z nich woli nawet zatrudniać utalentowanych pracowników o wysokim poziomie umiejętności osobistych i szkolić ich zgodnie z ich potrzebami.

Jeśli posiadasz umiejętności odpowiednie do pracy, warto poświęcić część z nich do swojego CV.Pracodawcy naprawdę dbają o niektóre umiejętności, nawet jeśli nigdy nie pracowałeś w restauracji lub barze. Jak powszechnie wiadomo, dobrzy barmani mają doskonałe umiejętności interpersonalne. Klienci często lubią rozmawiać z barmanami, więc Twoje umiejętności komunikacyjne, a zwłaszcza umiejętność słuchania podczas pracy nad magią swojej miksologii, są kluczowe. Może to nie tylko przekazać pracodawcy, że jesteś odpowiednim kandydatem do pracy, ale takie cechy charakteru mogą nawet pomóc w zdobyciu świetnych napiwków.
Jako barmani mieszasz napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zapewniasz klientom optymalną obsługę. Masz dobrą pamięć i jesteś biegły w drinkach i kombinacjach drinków. Równoważysz uważne monitorowanie przepisów i połączenie swojej kreatywności i innowacyjności.

Ale jako barmani robisz więcej niż tylko mieszanie drinków. Barmani są odpowiedzialni za utrzymywanie baru w czystości i przyjazności oraz muszą być wykwalifikowani w konserwacji wyposażenia baru. Zazwyczaj do ich obowiązków należy przyjmowanie zamówień oraz obsługa płatności gotówką i kartami kredytowymi, a także przygotowywanie napojów.
Ponadto należy pamiętać, że praca za barem to syzyfowa praca fizyczna, która wymaga wielozadaniowości, punktualności, dbałości o szczegóły i presji spotkań. Upewnij się, że zawierasz wszystkie te umiejętności z sekcji.

  • Edukacja:

Praca barmana wymaga specjalnego zestawu umiejętności, których możesz nauczyć się w pracy. Niektóre osoby decydują się na uczęszczanie do szkoły barmańskiej, a inne mogą mieć tytuł licencjata, ale dyplom ukończenia szkoły średniej jest minimalnym wymaganym wykształceniem. Nawet jeśli Twój stopień naukowy nie jest związany z branżą hotelarską i restauracyjną, zarejestruj go tutaj. Uzyskanie stopnia naukowego pokazuje, że masz determinację i wytrwałość.

Jeśli właśnie ukończyłeś szkołę barmańską i nie masz doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie, rozważ wspomnienie o tym we wstępie, ponieważ to szkolenie podkreśla twoje podstawowe kwalifikacje do pracy.
Czas wspomnieć o innych certyfikatach z zakresu hotelarstwa i gastronomii: kurs wina / miksologii, bezpieczeństwo żywności czy inne pokrewne dziedziny.

Ponadto zawsze możesz dodać wers o swojej służbie wojskowej lub państwowej, a tym samym pozwolić pracodawcy zebrać więcej informacji o Tobie i lepiej Cię poznać.

  • Projekt :

Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w tej dziedzinie, czy masz CV w kilku renomowanych paskach, przejrzysty i atrakcyjny szablon przekazuje wiadomość, że jesteś profesjonalistą. Nie ma potrzeby umieszczania odważnych kolorów, innowacyjnych układów czy bardziej kreatywnych elementów, ponieważ menedżer szuka kogoś, kto wykona pracę sprawnie i z uśmiechem. Nasza kolekcja szablonów CV pozwala znaleźć odpowiednią równowagę między prostym a atrakcyjnym CV.

To, że jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie, nie oznacza, że ​​jesteś czarodziejem graficznym. Nawet eksperci czasami potrzebują pomocy — dlatego opracowaliśmy dla Ciebie serię profesjonalnych szablonów projektów , które pomogą Ci uzyskać dokładnie taką pracę, jakiej szukasz.

  • Podsumowując, kluczowe punkty i jak wyróżnić swoje CV?

Zadaniem Bermana jest przygotowywanie i nalewanie napojów (głównie alkoholowych) w barach, pubach, restauracjach i salach bankietowych. Wielu młodych ludzi szuka pracy jako barmani, ponieważ atmosfera jest dobra, a napiwki świetne. Niektórzy nawet podnoszą się i kończą kurs barmański, ponieważ wiedza i umiejętności, które zdobywają na studiach, mogą zwiększyć ich szanse na zatrudnienie.

Możesz zakręcić w powietrzu butelką płonącej wódki i złapać ją za plecy, drugą ręką wycierając nieszczelny blat. A więc… jesteście certyfikowanymi barmanami! Ale… Bycie barmanem wymaga trochę więcej. Zwycięscy barmani zawsze stawiają klientów na pierwszym miejscu: są pomocni, cierpliwi i życzliwi, więc zawsze wiedzą, jaki napój będzie służył nastrojowi klienta i nie będą się bali wrócić do domu jako ostatni i zamknąć miejsce, dopóki ostatni klient nie wyjdzie zadowolony.
Ponadto barmani są doskonałymi sprzedawcami, którzy zawsze muszą zrozumieć, czego chcą klienci, zanim jeszcze o to poproszą, i zastanowić się, jak zwiększyć górską sprzedaż non-stop. Praca za barem nie jest prosta, do późnych godzin nocnych, obejmuje święta i weekendy, obejmuje stanie na nogach przez długie godziny, a czasem nawet przenoszenie ciężkich ładunków. 

Wykorzystaj swoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe, czy to w branży restauracyjnej, czy w innej dziedzinie, aby podkreślić wytrwałość w miejscu pracy, poświęcenie i dobre umiejętności interpersonalne. Używaj energicznego języka i mocnych czasowników, aby pokazać, że masz energię potrzebną do pracy w środowisku o wysokim ciśnieniu i opisz, jak pracowite i drobiazgowe, ale także kreatywne i innowacyjne są pomysły.
Upewnij się, że pracodawca przeczytał Twoje CV informacje o wynikach społecznych i zarządzaniu zespołem. Czy w przeszłości dobrze współpracowałeś z innymi? Czy praca zespołowa pozwoliła Ci osiągnąć wielkie rzeczy? Prowadzisz projekty/inicjatywy mające na celu poprawę i usprawnienie obsługi klienta? Pracodawcy chcą mieć pewność, że zatrudniają pracowników, którzy mogą uszczęśliwić klientów. Jeśli potrafisz skutecznie przenieść swoje silne umiejętności społeczne i menedżerskie do swojego CV, będziesz na idealnej pozycji.
 

To tylko niektóre z punktów, które sprawią, że Twoje CV będzie wyróżniać się na tle innych - za pomocą naszego narzędzia do pisania CV na resumake.co.il możesz łatwo i szybko utworzyć CV i zostać zaakceptowanym przez wiodące firmy w rynek.

Gotowe do użycia szablony, które pomogą Twojemu CV wyróżnić się wśród rekruterów
Wypróbuj teraz profesjonalny kreator CV. Rozpocznij za darmo