Przykład CV - kelner

CV na przykład kelnera, najbardziej wszechstronny przewodnik po pisaniu CV kelnera, z pomocą przykładów i wskazówek napisanych przez ekspertów ds. Rekrutacji możesz stworzyć imponujące CV w 5 minut i już dziś znajdziesz pracę!

/assets/seo/images/example.jpg
/assets/seo/images/example.jpg

Poniższy poradnik zawiera przykłady i wskazówki, jak napisać CV dostosowane do aktualnego rynku, które pomogą Ci znaleźć następną pracę.Możesz skorzystać z poniższych wskazówek przeznaczonych dla kelnerów, napisać sobie imponujące CV w kilka minut i już dziś rozpocząć poszukiwania pracy .
 

W naszym menu dzisiaj piszę CV, które zostawi kurz u konkurencji.. W poniższym poradniku znajdziesz wszystkie wskazówki, jak napisać zwycięskie CV, które zapewni Ci idealną pracę dla Ciebie.

Od napojów po desery i wszystko pomiędzy, kelnerzy i kelnerki pracują nad tym, aby klienci cieszyli się smakiem restauracji od momentu wejścia do drzwi do końca posiłku. Obsługa kelnerska to niezbędny element każdej restauracji i świetny sposób na bliższe przyjrzenie się branży hotelarskiej i gastronomicznej. Od kelnerów i kelnerek oczekuje się, że nawet w najbardziej pracowite dni będą sobie radzić z gracją, szybkością i uśmiechem. Jak więc pokazać zapracowanemu kierownikowi restauracji, że masz to, czego potrzeba?

W kilka minut nauczymy Cię jak:

Korzystając z naszych przykładowych szablonów CV i projektów, pomożemy Ci napisać najlepsze CV i znaleźć wymarzoną pracę, o której zawsze marzyłeś.

a więc zacznijmy!

  • Pisanie wstępu :

Wprowadzenie to najlepsze miejsce, aby przyciągnąć wzrok firmy i przekonać ją, że powinni kontynuować czytanie twojego CV.

Napisz we wstępie nie więcej niż kilka pojedynczych linijek trochę o sobie, o swoich silnych cechach charakteru, o swoim doświadczeniu, jeśli je posiadasz oraz o swoich najlepszych umiejętnościach. Wszystko, co jest dla Ciebie w Twoich mocnych stronach jako wiodących kelnerów – teraz nadszedł czas, aby to wymienić.
Jasne, dokładne i energiczne opisy dają kierownikowi restauracji silniejsze poczucie, kim jesteś i co możesz zrobić. Zamiast być „przyjazny”, staraj się być uważny, gościnny lub przystępny. Zamiast mówić, że jesteś zmotywowany, wyjaśnij, jak szybko i sprawnie prowadziłeś restaurację z 80 gośćmi.

  • Doświadczenie zawodowe :

Wiele osób poszukujących pracy interesuje się dziedziną kelnerską, która jest popularną dziedziną wśród studentów i młodzieży. Właściciele restauracji wiedzą o tym i szukają kandydatów do nauki, którzy mogą wykazać się świetną etyką pracy i szerokim wachlarzem umiejętności interpersonalnych. Masz osobowość i determinację po swojej stronie, ale jeśli masz dodatkowe doświadczenie, które może być istotne, nie zapomnij o tym wspomnieć!

Zapisz w odwrotnym porządku chronologicznym swoje poprzednie prace, od ostatniej do pierwszej. Wskazane jest opisanie krótkiego opisu lub listy obowiązków i osiągnięć, które miałeś na poprzednich stanowiskach pracy. Opisz swoje obowiązki konkretnie, podając jak najwięcej faktów i liczb.
Pisząc CV dla kelnerek, ważne jest, aby podkreślić jak największe doświadczenie w branży restauracyjnej. Warto uszczegółowić obszary odpowiedzialności, które wyszły poza pole przyjmowania zamówień i ich wpisywania, oraz rozszerzyć do tego stopnia, że ​​były zadania specjalne, o które proszono cię w zastępstwie IDF pod jego nieobecność. Warto również zauważyć, że wygrałeś premie ze sprzedaży i usług, które ilustrują Twoje umiejętności.

Jeśli nie masz doświadczenia w pracy z kelnerami, ale masz inne doświadczenie zawodowe, które nie jest związane z kelnerkami lub obsługą klienta, dodaj je, aby przedstawić pracodawcy pewną historię zatrudnienia.

  • Umiejętności:

Wielu pracodawców od dawna zrozumiało, że wykwalifikowani i utalentowani pracownicy są atutem ich firmy, nawet jeśli nie zdobyli oni odpowiedniego wykształcenia lub nie mieli czasu na rzeczywiste doświadczenie pracy w tej dziedzinie. Jak wspomniano, wielu z nich woli nawet zatrudniać utalentowanych pracowników o wysokim poziomie umiejętności osobistych i szkolić ich zgodnie z ich potrzebami.

Jeśli posiadasz umiejętności odpowiednie dla kelnerek, warto poświęcić część z nich do swojego CV.Pracodawcy naprawdę dbają o niektóre umiejętności, nawet jeśli nigdy nie pracowałeś w restauracji. Jak wiadomo, większość pracy kelnera kręci się wokół obsługi klienta. Dlatego na przykład uprzejmość, cierpliwość, uczynność i charyzma to cechy charakteru, o których warto wspomnieć w CV kelnera, jeśli rzeczywiście jest nimi obdarzony. Może to nie tylko przekazać pracodawcy, że jesteś odpowiednim kandydatem do pracy, ale takie cechy charakteru mogą nawet pomóc w zdobyciu świetnych napiwków.
Ponadto należy pamiętać, że kelnerowanie to praca fizyczna, która wymaga wielozadaniowości, punktualności, dbałości o szczegóły i presji spotkań. Upewnij się, że zawierasz wszystkie te umiejętności z sekcji.

Mówienie w wielu językach może mieć wielką wartość w restauracji, do której mogą przyjeżdżać klienci z całego świata. Zapisz każdy ze swoich języków i ich poziom znajomości - menedżer może być wdzięczny za znalezienie kandydatów, którzy mogą wypełnić lukę.

  • Edukacja:

Niezależnie od tego, czy masz formalną edukację, czy dopiero zaczynasz się uczyć, ta sekcja dotyczy pokazania, że ​​jesteś gotowy do nauki i doskonalenia się. Kelnerzy i kelnerki często nie potrzebują formalnej edukacji w zakresie gościnności, ponieważ wielu umiejętności można nauczyć się w pracy.

Jednakże, jeśli jesteś biegły w turystyce, zarządzaniu hotelarstwem lub usługach gastronomicznych, może to być duży bonus, zwłaszcza gdy szukasz pracy na wyższym poziomie. Nawet jeśli nie masz dyplomu z pokrewnej dziedziny, nie zaszkodzi pokazać, że studiowałeś. Jeśli jesteś początkującym studentem, możesz dołączyć swój stopień naukowy. Jeśli nie jesteś uczniem, zapisz się do szkoły średniej.

Czas wspomnieć o kolejnych aprobatach z zakresu barmańskich, restauracyjnych, bezpieczeństwa żywności czy innych pokrewnych dziedzin.
Ponadto zawsze możesz dodać wiersz o swojej służbie wojskowej lub państwowej, a tym samym pozwolić pracodawcy zebrać więcej informacji o Tobie i lepiej Cię poznać.

  • Projekt:

Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w tej dziedzinie, czy masz CV w jednej z wiodących restauracji, przejrzysty i atrakcyjny szablon przekazuje wiadomość, że jesteś profesjonalistą. Nie ma potrzeby umieszczania odważnych kolorów, innowacyjnych układów czy bardziej kreatywnych elementów, ponieważ menedżer szuka kogoś, kto wykona pracę sprawnie i z uśmiechem. Nasza kolekcja szablonów CV pozwala znaleźć odpowiednią równowagę między prostym a atrakcyjnym CV.

To, że jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie, nie oznacza, że ​​jesteś czarodziejem graficznym. Nawet eksperci czasami potrzebują pomocy - dlatego opracowaliśmy serię imponujących szablonów CV , które pomogą Ci znaleźć dokładnie taką pracę, jakiej szukasz.

  • Podsumowując, kluczowe punkty i jak wyróżnić swoje CV?

Kelnerzy witają klientów w restauracjach, oferują stoliki, podają menu, wyjaśniają o restauracji i specjałach oraz odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące menu. Przynoszą zamówienia na napoje i dostają zamówienia na jedzenie, śledzą, kto zamawiał co i przy jakim stole. W bardziej wyszukanych restauracjach być może będą musieli otworzyć butelkę wina obok stołu (i sprawić, by wyglądała na lekką).

Kelnerzy są gościnni, uprzejmi, cierpliwi i świadomi obsługi klienta. Muszą być uważni i dbać o to, aby przy stołach restauracyjnych wszystko dobrze się układało i zapewniać gościom przyjemne doznania z uśmiechem.
Zapewnienie tego wszystkiego i innych możliwości stania na nogach przez całą zmianę, wcale nie jest łatwe!
Pisanie CV do pracy kelnerki jest trochę jak przyjmowanie zamówienia z pięciu stolików naraz: trzeba być schludnym i zwięzłym – a jednak nie można pominąć niczego ważnego. Większość kandydatów nie zdaje sobie sprawy, że ich CV ma sześć sekund na zrobienie wrażenia. Ze względu na ograniczony czas, jaki pracodawcy poświęcają na każde CV, ważne jest, aby przekazać poziom profesjonalizmu w możliwie zwięzły i jasny sposób.

Bez względu na poziom zdobytego doświadczenia, zaprezentowanie swoich umiejętności komunikacyjnych i w kontaktach z ludźmi jest niezbędne do zdobycia kolejnej pracy i zatrudnienia pracodawcy. Rzetelność, uczciwość, pracowitość i skuteczność – te umiejętności są trudne do wyszkolenia u kogoś, kto nigdy się ich nie nauczył. Dlatego pracodawcy dbają o Twoje umiejętności, nawet jeśli nigdy nie pracowałeś w restauracji. Nie zapomnij wspomnieć, że nie tylko otrzymujesz krytykę, ale aktywnie poszukujesz jej w ramach procesu uczenia się.


To tylko niektóre z punktów, które sprawią, że Twoje CV będzie wyróżniać się na tle innych - za pomocą naszego narzędzia do pisania CV na resumake.co.il możesz łatwo i szybko utworzyć CV i zostać zaakceptowanym przez wiodące firmy w rynek.

Gotowe do użycia szablony, które pomogą Twojemu CV wyróżnić się wśród rekruterów
Wypróbuj teraz profesjonalny kreator CV. Rozpocznij za darmo