Przykładowe CV - kierownik restauracji

Przykładowe CV kierownika restauracji, najbardziej wszechstronny przewodnik po pisaniu CV kierownika restauracji, z pomocą przykładów i wskazówek napisanych przez ekspertów ds. rekrutacji możesz stworzyć imponujące CV w 5 minut i już dziś znajdziesz pracę!

/assets/seo/images/example.jpg
/assets/seo/images/example.jpg

Poniższy poradnik zawiera przykłady i wskazówki, jak napisać CV dostosowane do aktualnego rynku, które pomogą Ci znaleźć następną pracę.Możesz skorzystać z poniższych wskazówek dla managerów restauracji, napisać dla siebie imponujące CV w kilka minut i zacząć szukać praca dzisiaj.

 

Branża restauracyjna doznała w ostatnich latach wielu ciosów: globalna epidemia, aplikacje do dostarczania i nie tylko, ale z drugiej strony wydaje się, że w tym okresie menedżerowie restauracji musieli wykazać się dużą zaradnością i kreatywnością. Teraz wydaje się, że branża staje się coraz silniejsza, a poszukiwanie odnoszących sukcesy menedżerów restauracji rośnie.

Kierownicy restauracji dbają o to, aby cały szereg cykał: kuchnia działa sprawnie, jedzenie jest zadowalające, a obsługa należycie dba o klientów. Umiejętności związane z życiorysami, na przykład kierowników restauracji, obejmują nadzorowanie około 20 pracowników dziennie w małej restauracji, obsługę zamówień gości, zapytań, obsługę dostaw i śledzenie faktur od dostawców, aby utrzymać się w budżecie.
Praca kierowników restauracji wymaga wykonywania wielu zadań, aby żywność przechodziła od dostawców do kuchni, na talerz i ostatecznie do gości, dzień po dniu i noc po nocy. Czy Twoje CV jest tak innowacyjne, odświeżające i apetyczne jak menu restauracji, w której chcesz pracować?

W kilka minut nauczymy Cię jak:

Korzystając z naszych przykładowych szablonów CV i projektów, pomożemy Ci napisać najlepsze CV i znaleźć wymarzoną pracę, o której zawsze marzyłeś.

a więc zacznijmy!

  • Pisanie wstępu:

Zarządzanie restauracją to szeroki opis, który obejmuje kilka różnych ról. Każda restauracja działa trochę inaczej i codzienne obowiązki mogą się zmienić, więc miej to na uwadze, pisząc i przesyłając swoje CV, aby dopasować je indywidualnie do każdej pracy.

Pracownicy restauracji funkcjonują w intensywnym środowisku i pod presją czasu. Oto Twoja szansa, aby wyjaśnić, jak się wpasujesz i jaki profesjonalny styl wniesiesz do stołu. Większość sekcji życiorysu składa się z sekcji - przeszłych zawodów, szkół i umiejętności. Wprowadzenie to Twoja okazja, aby w kreatywny sposób przywołać odrobinę osobowości.
Ta sekcja pojawia się na górze twojego CV i podkreśla twoje największe osiągnięcia zawodowe, ale także pozwala ci opisać siebie. Czy jesteś zrelaksowany pod presją? Czy jesteś w stanie przewidzieć potrzeby klienta? Czy potrafisz zarządzać zespołem i radzić sobie z wielozadaniowością? Opisz to tutaj. Masz od dwóch do trzech zdań, aby odróżnić się od publiczności.

Wprowadzenie daje pracodawcom szansę na poznanie Twojej osobowości, ale zachowaj profesjonalizm. Badania pokazują, że Twoje CV najprawdopodobniej zostanie przeskanowane (średnio) przez 5-8 sekund, więc każda sekunda powinna mieć znaczenie. To nie jest miejsce na skromność - nie musisz też być arogancki, musisz prezentować swój talent i osiągnięcia w efektownym języku.

  • Doświadczenie zawodowe:

Menedżerowie restauracji są odpowiedzialni za nadzorowanie wszystkich działań restauracyjnych w celu dalszego promowania skutecznych taktyk biznesowych. Rekrutują i wyposażają pracowników, zarządzają budżetem restauracji, współpracują z personelem kuchennym w celu odnowienia pozycji menu, upewniają się, że cały sprzęt i procedury są zgodne ze standardami, monitorują stany magazynowe, komunikują się z dostawcami i rozwiązują skargi klientów.

Czy zacząłeś od dołu i awansowałeś na szczyt? Większość pracowników restauracji podążyła tą ścieżką. Branża restauracyjna nie jest branżą, do której trudno wejść, ale trudno w niej wytrwać. Wielu zaczyna jako kelnerzy, zmywacze, barmani i gospodarze. Menedżerowie restauracji w większości dorastali w terenie i po kilku latach przenieśli się, aby kierować zmianą, a stamtąd przeszli do kierownictwa. Jeśli to jest tło, z którego pochodzisz, zwróć uwagę na doświadczenie w opisywaniu właściwych rzeczy. Wykorzystaj swoje doświadczenie jako kelner, aby podkreślić wytrwałość w miejscu pracy, poświęcenie i dobre umiejętności interpersonalne. W tej sekcji powinieneś wykazać swój rozwój i osiągnięcia zawodowe poprzez poprzednie miejsca pracy.

To Twoja szansa, aby pokazać w szczegółach, co możesz zrobić i dlaczego pracodawcy powinni Cię zatrudnić. Twoja historia zatrudnienia to miejsce, w którym możesz szczegółowo opisać swoje osiągnięcia i rozwój kariery, a nie listę obowiązków w pracy.
Doświadczenie zawodowe powinno jasno wykazywać Twoją zdolność do nadzorowania operacji i procedur związanych z zarządzaniem restauracją. Wyjaśnij, jak możesz prowadzić restaurację z jak najlepszej strony, zmaksymalizować wydajność, zminimalizować koszty, zwiększyć przychody i osiągnąć satysfakcję klientów. Skoncentruj się na pisaniu skoncentrowanych i odpowiednich sekcji, w których przedstawiasz swoje główne osiągnięcia i atrybuty istotne dla branży restauracyjnej. Wykwalifikowani kierownicy restauracji zwracają uwagę na silne umiejętności przywódcze i organizacyjne potrzebne do zarządzania dostawcami i personelem.

Być może przechodzisz do zarządzania restauracją z kierownictwa w innym obszarze. Jeśli tak jest, ważne jest, aby opisać swoje namacalne zdolności zarządcze, na przykład w zakresie zarządzania finansami, zapasami i zarządzaniem personelem.

  • Umiejętności:

Ta sekcja zawiera przegląd możliwości, które wniesiesz do roli kierownika restauracji. Uważnie wybieraj menu: Ważne jest, aby dopasować tę listę do umiejętności w opisie stanowiska. Zarządzanie restauracją nie jest łatwym zadaniem! Musisz być zorientowany na klienta, uczciwy i solidny szef oraz być dobry w liczbach i szczegółach. Unikalną cechą tego zawodu jest połączenie umiejętności zarządzania finansami i utrzymywania dobrych relacji międzyludzkich z klientami. Zatem z jednej strony CV powinno przekazywać odpowiedzialność i biegłość w zarządzaniu, az drugiej strony umiejętności sprzedażowe, marketingowe i interpersonalne.

Sekcja umiejętności powinna odzwierciedlać tę równowagę. Aby Twoje CV wyróżniało się bardziej niż inne, musisz podkreślić wyjątkową mieszankę umiejętności potrzebnych do bycia świetnymi kierownikami restauracji. Ważne jest, aby życiorys nie był zbyt „nudny”, zwłaszcza jeśli liczysz swoje najistotniejsze cechy osobowości na początku lub na końcu CV. Pamiętaj, że kierownicy restauracji muszą być charyzmatyczni, aby nie tylko zmiatać personel, ale także zachować lojalną bazę klientów. Ważnymi cechami są również doświadczenie w sprzedaży i osobowość sprzedażowa, ponieważ jako kierownik restauracji będziesz bezpośrednio odpowiedzialny za jej rentowność.

  • Edukacja:

Aby pracować w branży restauracyjnej, nie potrzebujesz stopnia naukowego, ale szkolenie kulinarne może zwiększyć ciekawość twojego CV, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz. Wigor i ciężka praca będą podstawą tego, czego potrzebujesz, aby dostać się do branży restauracyjnej.

Oczywiście każde szkolenie, które przeszedłeś, jest cenne. Nawet jeśli uczęszczałeś na lekcje gotowania, kurs barmański lub nauczyłeś się podstaw jedzenia. Pracodawcy mogą być również pod wrażeniem lekcji biznesu, ponieważ wiele z twoich prac będzie wymagało umiejętności budżetowania i zarządzania.

  • Projekt :

Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w tej dziedzinie, czy masz CV w jednej z wiodących restauracji, dobry i dobrze zaprojektowany szablon przekazuje wiadomość, że jesteś profesjonalistą.

Ponieważ szablony CV oddają charakter, potrzebujesz czystego i klasycznego szablonu, aby zaprezentować swój profesjonalny wizerunek w CV, więc upewnij się, że wybierasz klasyczne podejście z czystymi liniami i łatwym do odczytania tekstem osadzonym w wypunktowaniach i listach. Możesz dodać oryginalny element i własny osobisty akcent, jesteśmy tutaj, aby to zrobić! Po prostu nie daj się ponieść emocjom, wszystko inne tylko rozprasza. Upewnij się, że masz zdjęcie, które wyraża Twój profesjonalny wizerunek, jeśli zdecydujesz się go użyć.

Oczywiście nie ma potrzeby zaczynać wszystkiego od zera, wybierając jeden z naszych szablonów uzyskasz dokładnie taki efekt, jakiego szukasz i stworzysz świetne CV, które bez wątpienia wyróżni się na tle konkurencji. Zaprojektowaliśmy dla Ciebie serię szablonów, które pomogą Ci napisać i zaprojektować najbardziej zaprojektowane i imponujące CV, które zapewni Ci dokładnie taką pracę, jakiej szukasz.

  • Podsumowując, kluczowe punkty i jak wyróżnić swoje CV?

Praca w kierownictwie restauracji to nie praca biurowa od dziewiątej do piątej. Takie zarządzanie często wymaga długich godzin pracy, pracy weekendowej i nocnej oraz rotacyjnego zestawu ról, ale przeciętnie kierownicy restauracji są bardzo zadowoleni ze swojej dynamicznej i intensywnej pracy.

Zarządzanie restauracją to wymagająca rola, która obejmuje odpowiedzialność za zatrudnienie i szkolenie personelu restauracji, odpowiedzialność za zarządzanie zamówieniami i komunikacją z dostawcami oraz zapewnienie ciągłej innowacyjności i rentowności restauracji. Ich głównym celem jest zwiększenie sukcesu i przychodów restauracji poprzez pracę nad usprawnieniem codziennych funkcji i osiągnięciem satysfakcji klienta. Unikalną cechą tego zawodu jest połączenie umiejętności zarządzania finansami i utrzymywania dobrych relacji międzyludzkich z klientami. Zatem z jednej strony CV powinno przekazywać odpowiedzialność i biegłość w zarządzaniu, az drugiej strony umiejętności sprzedażowe, marketingowe i interpersonalne.

Wykorzystaj swoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe, czy to w branży restauracyjnej, czy w innej dziedzinie, aby podkreślić wytrwałość w miejscu pracy, poświęcenie i dobre umiejętności interpersonalne. Używaj energicznego języka i potężnych czasowników, aby pokazać, że masz energię potrzebną do pracy w restauracji pod wysokim ciśnieniem, a także podawaj konkretne szczegóły, a nie niejasne pomysły.
Upewnij się, że pracodawca przeczytał Twoje CV informacje o wynikach społecznych i zarządzaniu zespołem. Czy w przeszłości dobrze współpracowałeś z innymi? Czy praca zespołowa pozwoliła Ci osiągnąć wielkie rzeczy? Prowadzenie projektów/inicjatyw na rzecz poprawy, celów hotelarskich i obsługi klienta? Pracodawcy chcą mieć pewność, że rekrutują kadrę kierowniczą, która może uszczęśliwić innych. Jeśli potrafisz skutecznie przenieść swoje silne umiejętności społeczne i menedżerskie do swojego CV, zaostrzysz apetyt na pracodawców.
 

To tylko niektóre z punktów, które sprawią, że Twoje CV będzie wyróżniać się na tle innych - za pomocą naszego narzędzia do pisania CV na resumake.co.il możesz łatwo i szybko utworzyć CV i zostać zaakceptowanym przez wiodące firmy w rynek.

Gotowe do użycia szablony, które pomogą Twojemu CV wyróżnić się wśród rekruterów
Wypróbuj teraz profesjonalny kreator CV. Rozpocznij za darmo