Wznów na przykład - Oficer ds. Bezpieczeństwa

CV dla przykładu oficera ochrony, najbardziej wszechstronny przewodnik po pisaniu CV oficera ochrony, z pomocą przykładów i wskazówek napisanych przez ekspertów ds. Rekrutacji możesz stworzyć imponujące CV w 5 minut i już dziś znajdziesz pracę!

/assets/seo/images/example.jpg
Średnia ocena: 4,2 (139 głosy)
/assets/seo/images/example.jpg

Poniższy poradnik zawiera przykłady i wskazówki, jak napisać CV dostosowane do aktualnego rynku, które pomogą Ci znaleźć następną pracę.Możesz skorzystać z poniższych wskazówek dla pracowników ochrony, napisać dla siebie imponujące CV w kilka minut i rozpocząć poszukiwania pracy Dziś.


Z racji bycia funkcjonariuszem ochrony CBT odpowiada za cały system bezpieczeństwa w tym konkretnym miejscu, za przebieg zdarzeń nadzwyczajnych (a także rutynowych), za system przeciwpożarowy w miejscu, za troskę o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców na miejscu. KVT jest adresem właścicieli i kierowników lokalu we wszystkich kwestiach bezpieczeństwa i ponosi ogromną odpowiedzialność za funkcjonowanie lokalu.W zdecydowanej większości przypadków KVT nosi ze sobą broń i dlatego jest zobowiązany do przejścia wszystkich niezbędne kursy i certyfikaty.

Nie jest tajemnicą, że państwo Izrael jest często zagrożone bezpieczeństwem i dlatego praca KVT jest szczególnie ważna.Każdy hotel i lotnisko ma KVT, ale z pewnością nie tylko. Dziś można znaleźć CBT w firmach ochroniarskich, firmach ochroniarskich, firmach turystycznych, instytucjach edukacyjnych, na pokazach i dużych imprezach, w instytucjach publicznych i rządowych oraz wszędzie, gdzie przyjeżdża duża liczba osób, aby zadbać o ich bezpieczeństwo. szukam poważnej i odpowiedzialnej pracy Bez wątpienia praca dla Ciebie.

W kilka minut nauczymy Cię jak:

Korzystając z naszych przykładowych szablonów CV i projektów , pomożemy Ci napisać najlepsze CV i znaleźć wymarzoną pracę, o której zawsze marzyłeś.

a więc zacznijmy!

  • Pisanie wstępu:

Twoje wprowadzenie, zwane również profilem, to jedno z niewielu miejsc w Twoim CV, w którym możesz porozmawiać bezpośrednio z właścicielem miejsca, firmą ochroniarską lub kierownikami ds. rekrutacji. Celem tutaj jest podkreślenie twoich największych osiągnięć i atrybutów przy jednoczesnym zachowaniu konkretnych szczegółów na przyszłość. Pamiętaj, aby używać jak największej liczby potężnych czasowników i konkretnych informacji. Funkcjonariusze ds. bezpieczeństwa ponoszą ogromną odpowiedzialność za utrzymanie bezpieczeństwa publicznego, dlatego ważne jest, aby Twoje CV przedstawiało Cię w jak najlepszym świetle.

Wstęp to małe i ograniczone miejsce w CV, które ma dużą i wyeksponowaną część ze strony pracodawców. Nie potrzebujesz więcej niż 2-3 zdania i przekaż swój profesjonalny charakter, swoje najbardziej imponujące cechy i osiągnięcia. Wprowadzenie powinno dać pracodawcom poczucie, kim jesteś jako profesjonalista i jakie jest Twoje podejście do pracy. Używaj jasnego, opisowego, dynamicznego i solidnego języka. Wyobraź sobie siebie w silny i energiczny sposób, prostym, autentycznym i pewnym siebie tonem.

Na koniec zakończ czymś, co intryguje pracodawców. Możesz ujawnić, dlaczego wybrałeś tę trudną, ale satysfakcjonującą karierę lub dlaczego to konkretne miejsce pracy jest Twoim pierwszym wyborem.

  • Doświadczenie zawodowe:

Tutaj opisane są twoje doświadczenia zawodowe i zaawansowane osiągnięcia w poprzednich miejscach pracy i powinny być napisane w odwrotnej kolejności od najnowszego do najwcześniejszego. Każda sekcja zaczyna się od nazwy firmy lub pracodawcy oraz dat. Poniżej opisz swój wkład w czterech lub pięciu punktach. Bądź konkretny i bezpośredni, używając silnych, aktywnych form, takich jak: odstraszanie, zapobieganie, ochrona, przeciwdziałanie, ochrona, nadzór itp.

Musisz myśleć w kategoriach osiągnięć, a nie obowiązków. Celem twojego CV jest poinformowanie pracodawców, że możesz wykonać tę pracę, podając przykłady tego, jak odniosłeś sukces w podobnej pracy. 
Zaleca się rozszerzenie o poprzednie stanowiska związane z bezpieczeństwem, obszary odpowiedzialności, codzienną rutynę i wymagania charakteryzujące Twoją pracę. Warto zwrócić uwagę, czy byłeś uzbrojony, czy zabezpieczyłeś starszą osobowość, czy pracowałeś w zespole i jaka była delikatność zabezpieczanego obszaru (jest różnica między zabezpieczeniem obiektów bojowych a ochroną w restauracji).

Ważne jest nie tylko odnotowanie faktu, że w przeszłości pracowałeś już w ochronie, ale także, że w ramach tego doświadczenia wykazałeś się odpowiedzialnością, czujnością i dobrą zdolnością do znoszenia presji. Pamiętaj, że Twoje doświadczenie nie tylko czyni Cię lepszymi kandydatami na podobne stanowiska, ale może również wykorzystać Cię do bardziej wymagających prac.
Praca w ochronie jest częstym wyborem żołnierzy, którzy właśnie zostali zwolnieni. Wielu weteranów jednostek elitarnych jest uprowadzanych, gdy tylko prześlą CV do swojej pierwszej pracy, a jeśli jesteś jednym z tych, których służba wojskowa jest związana z ich obecną pozycją, to masz szczęście i powinieneś wykorzystać tę sytuację na swoją korzyść.

Oczywiście służba oficerska daje kredyt w przyjęciu stanowiska, ale z pewnością nie jest to obowiązkowe. Warunki przyjęcia różnią się w zależności od miejsca, ale zwykle oczekuje się, że ta sama osoba będzie miała przeszłość wojskową na takim a takim poziomie. Wymaga również poświęcenia, motywacji, odpowiedzialności i chęci do pracy przez długie godziny na stanowisku, które ma wielką odpowiedzialność za spokój publiczny. W niektórych miejscach KVT będą tymi, którzy wcześniej pracowali jako ochroniarz i zdobyte przez nich doświadczenie zostało przez nich wykorzystane, ale czasami możesz zostać zaakceptowany bez doświadczenia w ochronie i na podstawie zdobytego doświadczenia wojskowego.

  • Umiejętności:

Twoje umiejętności są jednymi z najważniejszych zasobów, które zabierasz ze sobą do pracy w ochronie, więc sekcja umiejętności jest miejscem, w którym możesz się pochwalić. Oczywiście pewne zdolności fizyczne i wyszkolenie są ważne, jeśli chodzi o CV funkcjonariuszy ochrony, ale ostatecznie to, czego większość pracodawców i sorterów najbardziej szuka, nie jest mocnym ciałem ani wspaniałym doświadczeniem bojowym, ale kandydatami, którzy mają umiejętności do wykonania określonej pracy.

W tej części CV wspomnij o specjalnych umiejętnościach i kompetencjach, które Twoim zdaniem są istotne w pracy w ochronie. Pracownicy ochrony muszą podejmować szybkie i trafne decyzje w trudnych okolicznościach. Muszą też być świetnymi ludźmi medialnymi i być graczami zespołowymi. Jeśli uda Ci się zachować spokój w ekstremalnych i doskonałych sytuacjach w pracy zespołowej, powinieneś wspomnieć o tym w swoim CV.

Ponownie przejrzyj wymagania dotyczące stanowiska, aby upewnić się, że starannie wybrałeś 5-7 najważniejszych cech, których szuka Twój potencjalny pracodawca.

  • Edukacja:

Większość stanowisk związanych z ochroną wymaga jedynie świadectwa dojrzałości i zwykle ma wykształcenie wojskowe. Jednak kursy uniwersyteckie lub certyfikacja zawodowa w tej dziedzinie mogą być wielką zaletą, jeśli szukasz bardziej konkurencyjnej pracy.

Istnieje wiele kursów w tej dziedzinie, które zapewniają umiejętności wymagane w ramach studiów teoretycznych wraz z wizytami studyjnymi i praktycznym doświadczeniem w terenie. Są to zazwyczaj krótkie i ukierunkowane kursy odpowiednie dla osób pracujących, które trwają od kilku miesięcy do roku .
Pełnomocnictwo jest bardzo ważne przy pisaniu CV z zakresu bezpieczeństwa, na przykład: pozwolenie na noszenie broni, kurs pierwszej pomocy, ochroniarze podróży itp.

  • Projekt:

Nikt nie oczekuje, że Twoje CV będzie wyglądało jak dzieło sztuki. To, czego oczekują menedżerowie ds. rekrutacji i pracodawcy, to dokument o profesjonalnym wyglądzie, który wizualnie pasuje do wyglądu Twojego munduru: nienagannie ułożony, elegancki, czysty i wolny od wszelkich sztuczek.

Projekt powinien być czysty i prosty, wydajny i uporządkowany, aby czytelnicy mogli łatwo zobaczyć, czego szukają i łatwo znaleźć Twoje dane. Pamiętaj, że menedżerowie ds. rekrutacji i pracodawcy zazwyczaj poświęcają tylko kilka sekund na przeglądanie CV, więc spraw, aby te sekundy się liczyły. Chcesz mieć dobre wrażenie wizualne na pierwszy rzut oka, zanim przeczytasz pierwsze słowo.

Oczywiście nie ma potrzeby zaczynać wszystkiego od zera, wybierając jeden z naszych szablonów uzyskasz dokładnie taki efekt, jakiego szukasz i stworzysz świetne CV, które bez wątpienia wyróżni się na tle konkurencji.

  • Podsumowując, kluczowe punkty i jak wyróżnić swoje CV?

Bezpieczeństwo jest ważną kwestią leżącą u podstaw ludzkich potrzeb. Funkcjonariusze ochrony świadczą usługi ochroniarskie, które pomagają zarówno w powstrzymywaniu i zapobieganiu przestępczości, jak i zapewniają bezpieczeństwo osobom przebywającym w określonej strukturze lub organizacji. Wraz ze wzrostem zagrożenia przestępczością i terroryzmem rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowany personel ochrony, zwłaszcza w miejscach takich jak banki, szpitale, lotniska, restauracje, centra handlowe, kawiarnie i inne miejsca publiczne. Dlatego zdolność oficera ochrony do zaszczepienia pokoju w otoczeniu ma kluczowe znaczenie dla jego pracy i w dużym stopniu zależy od dostępnej mu wiedzy i narzędzi.

Rola funkcjonariuszy bezpieczeństwa wymaga dużej odpowiedzialności i wrażliwości, gdyż jest to w dzisiejszych czasach bardzo ważna rola. Kabaliści są zobowiązani do radzenia sobie ze zmianami w świecie przestępczości, zarówno w świecie prywatnym w kontekście włamań i napadów, jak iw sferze cywilnej w kontekście ataków i incydentów terrorystycznych.

Funkcjonariusze ochrony są odpowiedzialni za utrzymanie porządku i bezpieczeństwa w różnych budynkach i kompleksach. Ich rola obejmuje przyswajanie procedur bezpieczeństwa w organizacji, prowadzenie wycieczek, obserwowanie kamer bezpieczeństwa oraz odpowiedzialność za lokalne procedury. Ze względu na wysoki poziom odpowiedzialności praca wymaga umiejętności pracy pod presją i dyspozycyjności poza godzinami pracy, w tym w weekendy i święta.
Szukając pracy w branży bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza lub druga praca po wojsku, bardzo ważne jest, aby podkreślić, czy masz służbę wojskową lub służbę bezpieczeństwa związaną z pracą. Jeśli Twoja usługa nie była adekwatna do stanowiska, na które aplikujesz, bardzo warto podkreślić w CV każdy element, który czyni Cię wyjątkowym i odpowiednim do tego, czego szuka potencjalny pracodawca. Na przykład działania wolontariackie, w których brałeś udział, zdobyte wyróżnienia lub wydarzenia sportowe, w których brałeś udział (wszystko oczywiście musi mieć związek z pracą, a nie tylko wydarzeniami życiowymi).

Ważne jest, abyś podczas poszukiwania pracy był wobec siebie szczery co do poziomu ryzyka, które jesteś gotów podjąć, oraz stopnia odpowiedzialności, do jakiej jesteś dojrzały – oczywiście w zależności od tego, na co pozwala Twoje wykształcenie zawodowe. Bądź wybredny, rozważając wymagania w ogłoszeniu o pracę i wybierz oferty pracy, które są dopasowane do Twojego rozmiaru i oczywiście odpowiednio przygotuj swoje CV.
 

To tylko niektóre z punktów, które sprawią, że Twoje CV będzie wyróżniać się na tle innych - za pomocą naszego narzędzia do pisania CV na resumake.co.il możesz łatwo i szybko utworzyć CV i zostać zaakceptowanym przez wiodące firmy w rynek.

Gotowe do użycia szablony, które pomogą Twojemu CV wyróżnić się wśród rekruterów
Wypróbuj teraz profesjonalny kreator CV. Rozpocznij za darmo