Przykładowe CV - tester oprogramowania

Przykładowe CV testera oprogramowania, najbardziej wszechstronny przewodnik po pisaniu CV testera oprogramowania, z pomocą przykładów i wskazówek napisanych przez ekspertów ds. rekrutacji możesz stworzyć imponujące CV w 5 minut i już dziś znajdziesz pracę!

Średnia ocena: 4,4 (179 głosy)

Poniższy poradnik zawiera przykłady i wskazówki, jak napisać CV dostosowane do aktualnego rynku, które pomogą Ci znaleźć następną pracę.Możesz skorzystać z poniższych wskazówek przeznaczonych dla testerów oprogramowania, napisać sobie imponujące CV w kilka minut i rozpocząć poszukiwania pracy Dziś.

 

Inżynierowie zapewnienia jakości są odpowiedzialni za testowanie oprogramowania i określanie, czy spełnia ono wymagania klienta i spełnia potrzeby użytkownika. Zwycięskie CV powinno wykazywać zdolność kandydata do zapewnienia, że ​​produkt będzie działał sprawnie, zgodnie z uporządkowanym procesem testowania jakości. Idealny kandydat powinien posiadać umiejętności samodzielnej pracy, ale także pracy zespołowej i komunikacji z kolegami wraz z różnorodnym zestawem narzędzi, które pomogą w procesach testowych.

W kilka minut nauczymy Cię jak:

 •  Napisz imponujące i profesjonalne CV
 • Dopasuj CV do dowolnego celu i pozycji
 • Użyj odpowiedniego języka, aby podkreślić swoje umiejętności
 • Zaprojektuj kreatywne CV 

Korzystając z naszych przykładowych szablonów CV i projektów, pomożemy Ci napisać najlepsze CV i znaleźć wymarzoną pracę, o której zawsze marzyłeś!

Rynek testowania oprogramowania staje się bardzo konkurencyjny, a praca staje się jeszcze trudniejsza, jednym z powodów jest to, że ta pozycja jest postrzegana jako brama do świata zaawansowanych technologii. W przypadku pojedynczej pracy QA pracodawcy otrzymują setki życiorysów od testerów oprogramowania. Twoim obowiązkiem jest wyróżnienie się na tle innych i napisanie CV, które zachwyci pracodawcę.
a więc zacznijmy..!

 • Pisanie wstępu :

Wielu kandydatów pisze o sobie podsumowanie, nie zastanawiając się, co pracodawca chce zobaczyć w CV. Wstęp daje Ci wstępną orientację potencjalnego pracodawcy. Uważnie przeczytaj opis stanowiska i zwróć uwagę na wymagania stanowiska. Spróbuj napisać wstęp zgodnie z tymi wymaganiami, ale nadal trzymaj się ogólnie.
Podkreśl tutaj swoje wybitne i imponujące osiągnięcia i cechy. Pamiętaj, aby użyć jak największej liczby czasowników i informacji dotyczących stanowiska. Specjaliści ds. zapewnienia jakości ponoszą ogromną odpowiedzialność, jeśli chodzi o istnienie działającego produktu i funkcjonalność ich projektu. Podkreślenie kluczowych atrybutów, które skutecznie prezentują Twoje umiejętności i osiągnięcia w tej ważnej pracy, ma kluczowe znaczenie.

 • Doświadczenie zawodowe :

Wskaż w doświadczeniu zawodowym zdobytą wiedzę, w tym zestaw narzędzi, który posiadasz. Przekonaj pracodawcę, że masz umiejętności rozwiązywania problemów, podając przykłady z doświadczenia zawodowego, jest to dla Ciebie najważniejsza część, ponieważ sprawdzi, czy nadajesz się do pracy, pamiętaj o wskazaniu ważnych punktów, przez które przeszedłeś w swoich miejscach pracy .

Przykłady:

 • Testy ręczne dla systemów webowych i mobilnych - projektowanie testów, pisanie dokumentów testowych i praca z narzędziami testowymi, takimi jak Selenium, TFS i nie tylko.
 • Testy systemów sprzętowych przy użyciu sprzętu testowego, takiego jak RF Analyzer, Scope i anteny.
 • Kierowanie zespołem testów automatycznych, w tym tworzenie infrastruktur testowych w języku Java, Python, testowanie wydajności i obciążenia dla złożonych systemów serwerowych.
   
 • Umiejętności:

Wysokiej jakości CV testerów oprogramowania będzie zawierało szereg imponujących umiejętności, których potencjalny pracodawca szuka u kandydata. Aby zostać uznanym za silnego kandydata, musisz prezentować się jako osoby kompetentne, które podkreślają najmniejsze szczegóły i są wykwalifikowane we wszystkich procesach testowania produktów. Testerzy oprogramowania zapewniają, że oprogramowanie działa tak, jak powinno. Aby zostać zatrudnionym jako tester oprogramowania, niezbędne jest zrozumienie oprogramowania i metodologii testowania, a także CV, które podkreśli Twoje umiejętności i zdolności.
Należy pamiętać, że w świecie zapewniania jakości istnieją różne role, takie jak tester oprogramowania, sprzęt, ręczna, automatyczna, obciążenia, wydajność, a czasami jedna rola, która obejmuje je wszystkie – dlatego ważne jest, aby określić zestaw narzędzi, aby pracodawca mógł je zrozumieć jeśli nadajesz się do pracy.

Często zdarza się, że kandydaci tworzą kilka wersji CV w zależności od rodzaju pracy, do której chcieliby uzyskać dostęp.Do następnego pracodawcy.

Umiejętności:

 • Umiejętność współpracy
 • Myślenie analityczne i rozwiązywanie złożonych problemów
 • Pisanie prac testowych
 • Skrypty — Python, Shell, Bash
 • Selen
 • Testy obciążeniowe i wydajnościowe
 • Metodologie testów — Agile, Scrum, Waterfall
 • Edukacja:

Wymień tutaj wszystkie posiadane stopnie i certyfikaty. Jeśli studiowałeś jakiś przedmiot lub ukończyłeś kurs związany z zapewnieniem oprogramowania, dodaj go do swojego CV.
W ostatnich latach istnieje wiele kursów z zakresu testowania oprogramowania, jeśli taki kurs przeszedłeś, wspomnij o tym w swoim CV i rozwiń swój końcowy projekt.
Jeśli masz tytuł licencjata lub wyższy, nie ma potrzeby wskazywania wykształcenia średniego.

 • Projekt:

Czy twoje CV również jest testowane? Ponieważ testerzy oprogramowania zajmują się testowaniem produktów i znajdowaniem błędów lub odchyleń od wymagań w różnych branżach – musisz być skrupulatny, uporządkowany i wrażliwy na szczegóły bardziej niż ktokolwiek inny, w tym na doskonałą korektę – nie ma miejsca na błędy.
Twoja wytyczna powinna skupiać się na CV, które wyraźnie przekaże przesłanie. Pracodawca (lub jego system rekrutacyjny) poświęci zaledwie kilka sekund na skanowanie informacji i będzie pod wrażeniem tego, kim jesteś. Dlatego nie ma potrzeby omawiania każdej części z poprzednich prac lub zdobytych umiejętności, pozostań skoncentrowany i istotny oraz trzymaj się informacji o Tobie, które są zorientowane na pracę i dalej Cię promują.

Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszych szablonów CV w celu zaprojektowania CV, które będzie dokładnie pasować do pracy testera oprogramowania.

 • Podsumowując, kluczowe punkty i jak wyróżnić swoje CV?

Twoje CV jest pierwszym krokiem w każdym procesie ubiegania się o pracę. To okazja do zareklamowania się i udowodnienia, że ​​jesteście najlepszymi ludźmi do tej pracy. Rozmowa kwalifikacyjna zależy od tego, jak przedstawisz swoje umiejętności w CV.
Pisząc swoje CV, pamiętaj, że specjaliści ds. zapewnienia oprogramowania pracują, aby zapewnić, że oprogramowanie, procesy i wyniki osiągają najwyższą dostępną jakość i autentyczność i musisz to uwzględnić w swoim CV.

Najważniejszą częścią testerów oprogramowania jest „myślenie nieszablonowe”. Oznacza to, że zamiast podsumowywać pracę testową jako rutynową, oblicz, co pracodawca chciałby zobaczyć w swoim CV i wyróżnij te sekcje. Podkreśl fakt, że jako tester oprogramowania musisz pracować w zespole, a czasami w wielu zespołach, aby zapewnić osiągnięcie celów.


To tylko niektóre z punktów, które sprawią, że Twoje CV będzie wyróżniać się na tle innych - za pomocą naszego narzędzia do pisania CV na resumake.co.il możesz łatwo i szybko utworzyć CV i zostać zaakceptowanym przez wiodące firmy w rynek.

Gotowe do użycia szablony, które pomogą Twojemu CV wyróżnić się wśród rekruterów
Wypróbuj teraz profesjonalny kreator CV. Rozpocznij za darmo