Zaprojektowane CV

Zaprojektowane CV, najbardziej wszechstronny przewodnik po pisaniu zaprojektowanego CV, z pomocą przykładów i wskazówek napisanych przez ekspertów ds. rekrutacji możesz stworzyć imponujące CV w 5 minut i już dziś znajdziesz pracę!

/assets/seo/images/example.jpg
/assets/seo/images/example.jpg

Poniższy poradnik zawiera przykłady i wskazówki dotyczące pisania CV dostosowanego do aktualnego rynku, które pomogą Ci znaleźć następną pracę.Możesz skorzystać z poniższych wskazówek dotyczących pisania CV, napisać imponujące CV w kilka minut i zacząć szukać pracę dzisiaj.


Zacząłeś szukać pracy ? Pierwszą rzeczą, która prawdopodobnie Cię niepokoi, jest Twoje CV. I słusznie! CV jest Twoją wizytówką przed pracodawcami i to oni mogą od pierwszej chwili wyróżnić Cię jako wiodących kandydatów.
Ważne, aby wiedzieć : Rekruterzy otrzymują dziesiątki CV dla każdej pozycji i poświęcają kilka sekund na każdy plik. W tym krótkim czasie Twoje CV powinno „wykonać pracę” i przekazywać komunikat, że jesteś właściwym kandydatem do pracy.
Tu właśnie zaczyna się znaczenie projektowania CV — zaprojektowane CV pomaga wyróżnić się z tłumu i dalej sprzedawać swoje umiejętności i doświadczenia. Projekt CV ma ogromny wpływ na Twoją zdolność do przekazania skoncentrowanej wiadomości w krótkim czasie.

W kilka minut nauczymy Cię jak:

 • Napisz profesjonalne CV
 • Dopasuj CV do dowolnego celu i pozycji
 • Użyj odpowiedniego języka, aby podkreślić swoje umiejętności
 • Zaprojektuj kreatywne CV 

a więc zacznijmy..!

W dzisiejszym świecie nie czytamy informacji, ale je skanujemy. Brudny i niesformatowany życiorys utrudnia pracodawcy sprawdzenie, czy nadajesz się do pracy. Rekruter, który widzi dziesiątki CV dziennie, może po prostu Cię pominąć i przejść do następnego kandydata.
Warto pamiętać, że pisanie CV nie powinno być zbyt kreatywne ani odważne. Powinien być jasny i zwięzły. Dodatkowo warto zredagować wiadomość w sposób logiczny, uporządkowany i przyjemny dla oka. Korzystając z naszych szablonów projektów, które wyrażają profesjonalizm, Ty również możesz przygotować CV, które zwiększy Twoje szanse na otrzymanie preferowanej pracy.

Opracowaliśmy szereg zasad, które pomogą Ci stworzyć plik, który jest zaprojektowany, czysty i uporządkowany oraz wyróżnia się spośród wszystkich innych:

 • Zawsze warto być trochę kreatywnym, zwłaszcza gdy chcesz wyróżnić się spośród innych.
 • Nasze szablony projektów życiorysów  to świetny sposób na stworzenie w życiorysie określonego nastroju, który może przyciągnąć uwagę odpowiedniego pracodawcy.
 • Wskazane jest dopasowanie projektu i kolorystyki CV do branży, do której chcesz dołączyć. Na przykład, jeśli ubiegasz się o pracę w bardziej konserwatywnych branżach, takich jak bankowość lub prawo, powinieneś wybrać ciemniejsze lub ciemniejsze odcienie, aby pokazać, że jesteś zorientowany na biznes. Jeśli ubiegasz się o stanowisko kreatywne/marketingowe lub start-up technologiczny, pozwól sobie na większą elastyczność w zakresie szablonów i schematów kolorystycznych, których możesz użyć.
 • Upewnij się, że Twoje CV jest przyjazne dla urządzeń mobilnych. Choć warto zauważyć, że większość rekruterów i pracodawców skanuje swoje CV przez laptopy, warto wziąć pod uwagę możliwość, że będzie można otworzyć CV na smartfonie.
 • Użyj swojego CV, aby opowiedzieć historię. Aby naprawdę przyciągnąć uwagę odbiorców, niezależnie od tego, czy będzie to rekruter, menedżer ds. Rekrutacji, czy przyszły szef, skorzystasz z opowiedzenia historii swojego życia w swoim CV. Pamiętaj, że jesteś gwiazdami programu, ale ważne jest, aby włączyć swojego menedżera, klientów, pracowników i współpracowników. Jasno określ, jak działała Twoja rola w stosunku do nich – komu zgłosiłeś? Ile osób udało Ci się zarządzać?
 • Spójność jest kluczowa — upewnij się, że ustaliłeś zasady układu CV, niezależnie od tego, czy chodzi o wybór czcionki, rozmiar tekstu i wyrównanie.
 • Podświetl swoją sekcję danych osobowych wizualnie. Wiadomo, że pracodawcy prawdopodobnie poświęcają kilka sekund na przejrzenie plików CV. Aby upewnić się, że Twoje CV wyróżnia się wśród odbiorców, dlaczego nie położyć dużego nacisku wizualnego na sekcję z danymi kontaktowymi? Użyj ikon, wytłoczeń lub kolorów, aby dodać aktywne linki do mediów społecznościowych, adresu e-mail i portfolio.
 • Pomyśl o hierarchii. Kolejnym elementem, który należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu CV, jest hierarchia. Główną zasadą jest to, że najważniejsze informacje w Twoim CV powinny znajdować się na górze, a nieistotne na dole.

Teraz, gdy jesteś ekspertem od pisania CV, nadszedł czas, aby zastosować tę nową wiedzę w swoim CV. Nasi projektanci we współpracy z ekspertami ds. zasobów ludzkich stworzyli serię imponujących szablonów projektów, które pomogą Ci uzyskać dokładnie taką pracę, jakiej szukasz. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą zajmującą się marketingiem, menedżerem czy analitykiem danych - mamy dla Ciebie odpowiedni szablon!


To tylko niektóre z punktów, które sprawią, że Twoje CV będzie wyróżniać się na tle innych - za pomocą naszego narzędzia do pisania CV na resumake.co.il możesz łatwo i szybko utworzyć CV i zostać zaakceptowanym przez wiodące firmy w rynek.

Gotowe do użycia szablony, które pomogą Twojemu CV wyróżnić się wśród rekruterów
Wypróbuj teraz profesjonalny kreator CV. Rozpocznij za darmo